Наші компетенції для підвищення конкурентоспроможності та інноваційності зацікавлених сторін:
1) Підготовка проектної пропозиції та управління проектним циклом
- Проводиться у формі семінарів, середньострокової навчальної програми або дистанційно (вебінари, онлайн конференції, веб курси) з метою підготовки проектних пропозицій.
- Основні теми: Вступ. Загальний огляд проектного менеджменту; Аналіз і залучення зацікавлених сторін. Стереотипи; Аналіз проблеми; Оцінка соціально-гендерного впливу проекту; Цілі і стратегії; Розробка логічної матриці; Ризики; Індикатори; Планування заходів, ресурсів, бюджету; Фінансування проектів.
2) Організація Приватно-державного діалогу (PPD - Public Private Dialogue)
- Оглядовий семінар, модерація, розробка та впровадження проекту приватно-державного діалогу для: розробки НПА, створення організацій, підготовки аналітичних документів, структурних або процесних реформ, здійснення постконфліктного діалогу, вирішення проблем місцевого розвитку приватного та державного секторів.
- Основні теми: основні принципи, вигоди, ініціативи ПДД, процес та структура проекту ПДД, АРВ, ризики ПДД.
3) Інновації для конкурентоспроможності
- Проводиться у формі оглядового семінару або вебінару з наступним супроводом розробки та впровадження проекту, або як навчальний курс з практичними завданнями. Структура та матеріали семінару/курсу розроблені під керівництвом консультантів КЕСО (CESO).
- Основні теми: Вступ - ринкова економіка та сфери інновацій; Переваги інновацій; Інновації в організаційній структурі; Розробка нового продукту; Методи організації виробництва з максимальною ефективністю; Планування маректингу; Ринкова сегментація; Бізнес-фінанси; Система збалансованих показників.
4) Управління змінами
- Оглядовий семінар або вебінар з наступним супроводом розробки та впровадження проекту, або навчальний курс з практичними завданнями. Структура та матеріали семінару/курсу розроблені під керівництвом консультантів КЕСО (CESO).
- Основні теми: 1. Потреба у змінах: Сучасна економіка та ринки що змінюються; Розвиток технологій, економіка знань; Розробка нових товарів та послуг; 2. Планування змін: Сканування комерційного середовища; Розробка бачення та місії; Визначення стратегічних та корпоративних прогалин; Розробка мети-цілей-завдань; Визначення потреби у змінах; Формування плану дій; 3. Впровадження змін.
5) Підготовка ефективної бізнес-пропозиції
- Оглядовий семінар або вебінар з наступним супроводом розробки та впровадження проекту, або навчальний курс з практичними завданнями. Структура та матеріали семінару/курсу розроблені під керівництвом консультантів КЕСО (CESO).
- Основні теми: Що таке бізнес-пропозиція і як підготувати її; Як визначити і знайти потенційних інвесторів; Що можна і не можна робити при підготовці бізнес-пропозиції.
6) Впровадження информаційних і комунікаційних технологій (ІКТ) у навчальний процес - проблеми планування та управління
- Проводиться у формі оглядового семінару і дискусії для керівників та викладачів університетів і коледжів, які впроваджують або планують впроваджувати ІКТ у навчальний процес на стаціонарних, заочних відділеннях або започатковують дистанційні програми.
- Основні теми: Світові тенденції розвитку освіти і навчання з використанням ІКТ; Перспективи та план дій для ефективного впровадження ІКТ у закладі освіти; Форми та методи використання ІКТ у навчанні; Фактори, що впливають на використання ІКТ на рівні закладу, програми, курсу; Заохочення професорсько-викладацького складу до іноваційної педагогічної діяльності; Авторські права; Доступ до технологій, Навчання протягом життя, Оцінка якості навчання на основі технологій.
7) Місцевий економічний розвиток: волонтерство і фандрейзинг
- Проводиться у формі оглядового семінару та процесу розробки і впровадження місцевих стратегій і проеків за участю органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій, закладів, лідерів і представників громади, підприємців та підприємств.
- Основні теми: Місцеві ініціативні групи й дорадчі органи, волонтерство для місцевого розвитку; Фандрейзинг - цілі, форми та процес; Модель LEADER+.
8) Управління зв'язками з клієнтами
- Проводиться у формі оглядового семінару, вебінару або дистанційного курсу з наступним процесом розробки і впровадження програми управління звязками з клієнтами.
- Основні теми: Що таке якісне обслуговування клієнтів, Програма фірми по встановленню ефективних стосунків з клієнтами, Програма навчання працівників підприємства
Посилання на сайти
1. Розділ вебсайту Івано-Франківської ОДА щодо інноваційної діяльності >>>
- - Інформація про сектор інноваційної діяльності та технологій головного управління економіки облдержадміністрації >>>
- - Законодавство з питань інноваційної діяльності >>>
- - Інноваційна інфраструктура області >>>
- - Громадська рада з питань наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності >>>
- - Обласна щорічна премія ім. Г.Терсенова >>>
2. Каталог "Інтелектуальний продукт вчених, винахідників і раціоналізаторів Прикарпаття" >>>
3. Розділ веб сайту Івано-Франківського міськвиконкому ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОДУКТ >>>
4. Сторінка Департаменту інновацій та трансферу технологій на сайті Міністерства освіти і науки України >>>